Klarinett

Klarinett
Klarinett
Klarinett
Klarinett
Klarinett
Klarinett

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLARINETT, 1900-talets första hälft, märkt Erichard De L´opera, längd 49 cm

Slitage

638464

2019-04-26