Ewa Rudling - Nico

Ewa Rudling - Nico
Ewa Rudling - Nico

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EWA RUDLING (född 1936): "Nico - 9, Rue Delambre", signerad Ewa Rudling, numrerad, 2/30, c-print, ca 45,5x30 cm,
Ewa Rudling om motivet:
"NICO i solglasögon 9, rue Delambre Paris 1972. Nico hälsade på och repeterade i min Montparnasseatelje och sjöng alltid på våra fester. A3, 2/30."

Oramad

638467

2019-04-26