Etagebord 1900-tal

Etagebord 1900-tal
Etagebord 1900-tal
Etagebord 1900-tal
Etagebord 1900-tal
Etagebord 1900-tal
Etagebord 1900-tal
Etagebord 1900-tal
Etagebord 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETAGEBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérat med olika träslag, dekorelement i mässing, höjd 80, 67x46 cm

Fläckar, slitage, ostadigt

638492

2019-04-29