Oljemålningar 4 stycken 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Allegori över dom 4 årstiderna, osignerade, 3 st olja på pannå, 1 st olja på duk (uppfodrad), ca 35 x 35 cm

Skador, krackeleringar

638498

2019-05-01