Nils Fougstedt skulptur

Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NILS FOUGSTEDT (1881-1954): Kvinna som speglar sig, signerad och daterad 1931 i gjutningen, gjutarstämpel Otto Meyers efterträdare, patinerad brons, höjd ca 23,5 cm

638500

2019-04-29