Bokskåp 1800-tal
2019-04-29
638501
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérat i valnöt, beslag i mässing, glasade dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd 213, 90x49 cm
Blekt