Väggskulptur lergods

Väggskulptur lergods
Väggskulptur lergods
Väggskulptur lergods
Väggskulptur lergods
Väggskulptur lergods
Väggskulptur lergods

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGSKULPTUR, Lergods, 1900-talets första hälft, diameter ca 35 cm

Naggar, lagning

638516

2019-05-01