Spegel med konsolbord empire

Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire
Spegel med konsolbord empire

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL med KONSOLBORD, empire, 1800-talets första hälft, spegeln: bronserat trä, dekor av lyra och palmetter, höjd ca 134 cm, konsolbordet, bronserat trä med dekor av lyra, svartlackerad sockel, skiva i sten, höjd 88 cm, 56x22 cm

Kuntoraportti

Slitage, yt och dekorslitage, torrsprickor, spegelglas saknas

638520

Päivämäärä:

2019-05-03