Sven Jonson färglitografier

Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier
Sven Jonson färglitografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): (2) Surrealistiska kompositioner, signerade Sven Jonson, numrerade 10/310 samt 82/330, färglitografier, bladstorlek 39x50 cm och 45x50 cm

Oramade

638530

2019-04-26