Bordsplateau 1900-tal

Bordsplateau 1900-tal
Bordsplateau 1900-tal
Bordsplateau 1900-tal
Bordsplateau 1900-tal
Bordsplateau 1900-tal
Bordsplateau 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPLATEAU, 1900-talets mitt, möjligen Estrid Ericson, mässing samt glas, 61x36 cm

Spegel med spricka

638534

2019-04-29