Kandelabrar 1 par

Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par
Kandelabrar 1 par

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, omkring 1900, förgylld mässing samt onyx, höjd 25 cm

Sockel med sprickor och lagningar

638536

2019-04-29