Fürstenberg urna med lock

Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÜRSTENBERG, urna med lock, porslin, 1900-tal, hänklar i form av bockhuvuden, förgylld dekor, höjd 46 cm

Ett horn med lagning

638544

2019-04-29