Trädgårdsskulptur
Vollendet
2019-04-30
638545
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-tal, i form av urna, bemålad gips, höjd ca 58 cm
slitage, smärre skador