Trädgårdsskulptur

Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-tal, i form av urna, bemålad gips, höjd ca 58 cm

slitage, smärre skador

638545

2019-04-30