Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEKANNA, "Tetsubin", gjutjärn, Japan, 1800-talets slut, med hänkel, diameter ca 17 cm
Slitage, smärre rost
638549
2019-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här