Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARIEBERG, tallrikar, 1 par, fajans, 1700-tal, rokoko, polykrom dekor av strödda blommor, märkta "MB. - B., 2 CH. och MB E 12/8 65 5S 22/2", diameter ca 23 cm
Nagg
638550
2019-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här