Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

6 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "Tre kolonner Korint", på baksidan signerad Sixten Lundbhom, olja på pannå, 46x55 cm

638551

2019-04-29