Klubbat för:
500 EUR
Schätzwert
800 EUR
Beschreibung
CORNEILLE (1922-2010) "Le grand nu bleu", signerad samt daterad -86, serigrafi, 80/130 cm
Zustandsbeschreibung
638565
2019-04-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner