Corneille serigrafi

Corneille serigrafi
Corneille serigrafi
Corneille serigrafi
Corneille serigrafi
Corneille serigrafi
Corneille serigrafi
Corneille serigrafi
Corneille serigrafi

Klubbat för:

500 EUR

Schätzwert

800 EUR

Beschreibung

CORNEILLE (1922-2010) "Le grand nu bleu", signerad samt daterad -86, serigrafi, 80/130 cm

Zustandsbeschreibung

638565

2019-04-27