Tage Fougstedt akvareller 2 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAGE FOUGSTEDT (1890-1959): Stockholmsmotiv, signerade Fougstedt, akvarell, 34x49 cm vardera

638570

2019-04-29