Ljusstakar 1800-talets början Frankrike

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800 talets början, Frankrike, svart och vit marmor, förgylld brons, höjd 22 cm

Båda med nagg och avslag

638572

2019-04-27