Ljusstakar 1800-talets början Frankrike
Vollendet
2019-04-27
638572
| Höchstes Gebot | 4 800 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800 talets början, Frankrike, svart och vit marmor, förgylld brons, höjd 22 cm
Båda med nagg och avslag