Robert Löfgren oljemålning

Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ROBERT LÖFGREN (1893-1978): Sydländskt landskapsmotiv från Altea, signerad och daterad R Löfgren -24, olja på duk uppfodrad på pannå, 34x44 cm

Kuntoraportti

638589

Päivämäärä:

2019-04-29