Robert Löfgren oljemålning
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ROBERT LÖFGREN (1893-1978): Sydländskt landskapsmotiv från Altea, signerad och daterad R Löfgren -24, olja på duk uppfodrad på pannå, 34x44 cm
Kuntoraportti
638589
Päivämäärä:
2019-04-29