Salongsgrupp Karl Johan-stil
Klubbat för:
400 SEK
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, fanérad i björk, betsad, dekor av intarsia, bestående av pelarbord, 2 karmstolar, 4 stolar, bordets mått höjd ca 71, 84x66 cm
Ytskador, klädsel med skador
638590
2019-04-27