Salongsgrupp Karl Johan-stil

Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil
Salongsgrupp Karl Johan-stil

Klubbat för:

400 SEK

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, fanérad i björk, betsad, dekor av intarsia, bestående av pelarbord, 2 karmstolar, 4 stolar, bordets mått höjd ca 71, 84x66 cm

Ytskador, klädsel med skador

638590

2019-04-27