Bord jugend
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAMPBORD/ SIDOBORD, 1900-talets första kvartal, jugend, uppfällbar och vridbar skiva med dekor av intarsia, sarg med låda, beslag i gulmetall, underliggande hyllplan, höjd ca 77, 58x41,5 cm, mått skiva i utfällt läge ca 58x83 cm, nyckel medföljer
Smärre slitage, något solblekt
638593
2019-04-27