Kenneth Bergenblad kontorsstol Hercules
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KENNETH BERGENBLAD, "Hercules", kontorsstol, Dux, förkromad benställning på hjul, klädsel i djuphäftat skinn, snurr- och vippfunktion, höjd ca 106 cm
Kraftigt bruksslitage, skador på skinnet på armlänen
638599
2019-04-27