Alf Jarnestad skulptur

Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

ALF JARNESTAD (1923-2008): Skulptur, signerad och daterad Jarnestad -68, blåglaserat stengods, ihålig, på träsockel, höjd inklusive sockel ca 37 cm

638611

2019-04-27