Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
ALF JARNESTAD (1923-2008): Skulptur, signerad och daterad Jarnestad -68, blåglaserat stengods, ihålig, på träsockel, höjd inklusive sockel ca 37 cm
638611
2019-04-27