Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, 9 st., snarlika, flintgods, troligen England, 1800-talets början, djup modell, brätte med så kallad "Green Shell Edge", diameter ca 24 cm
Nagg, fläckar, slitage, repor
638622
2019-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här