Sixten Lundbohm akvarell

Sixten Lundbohm akvarell
Sixten Lundbohm akvarell
Sixten Lundbohm akvarell
Sixten Lundbohm akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Kanna med kvistar, monogramsignerad, akvarell, 17x22,5 cm

Passepartout med deditkation

638639

2019-04-29