Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

H BJÖRKQVIST (1900-tal): Motiv över Gamla Stan, signerad och daterad H Björkqvist 1944, olja på pannå, ca 60x74 cm

638648

2019-04-29