Ditti Hood oljemålning

Ditti Hood oljemålning
Ditti Hood oljemålning
Ditti Hood oljemålning
Ditti Hood oljemålning
Ditti Hood oljemålning
Ditti Hood oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DITTI HOOD, ´´Anonym värld´´, signerad HOOD samt daterad -63, olja på duk, ca 75x50 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

638678

2019-05-15