Olle Bonniér litografi

Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad Olle Bonnier samt daterad -56, färglitografi, 247/310, motivmått ca 51x41 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

ej examinerad ur ram

638689

2019-05-14