Olle Bonniér litografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad Olle Bonnier samt daterad -56, färglitografi, 247/310, motivmått ca 51x41 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
ej examinerad ur ram
638689
2019-05-14