Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DUX, fåtölj samt fotpall, 1900-talets andra hälft, Dux, klädda i skinn, sitthöjd ca 37 cm
Smärre slitage.
638692
2019-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här