CF Reuterswärd färglitografier

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) "Games: Game on yellow, Game on Blue, Game on red", monogramsignerade CFR, färglitografier, numrerade 975/1500, bladmått vardera ca 61x45 cm.

638695

2019-05-03