Skrivbord artdeco

Skrivbord artdeco
Skrivbord artdeco
Skrivbord artdeco
Skrivbord artdeco
Skrivbord artdeco
Skrivbord artdeco
Skrivbord artdeco
Skrivbord artdeco
Skrivbord artdeco
Skrivbord artdeco

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, fanérat i björk, delvis betsat, beslag i mässing, höjd ca 76, 110x60 cm

Ytskador

638697

2019-04-27