Mona Huss Wallin färglitografi
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Vy över Slussen, Stockholm, (vänster delen av en triptyk), signerad M. Huss W, numrerad provtryck, färglitografi, bildstorlek ca 65x45 cm
Ej examinerad ur ramen
638717
2019-04-30