Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERNDT WENNSTRÖM, (född 1945), cyklist, signerad B Wennstöm, numrerad 237/295, färglitografi, ca 22x28 cm
Ej examinerad ur ramen
638721
2019-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här