Berndt Wennström litografi

Berndt Wennström litografi
Berndt Wennström litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNDT WENNSTRÖM, (född 1945), cyklist, signerad B Wennstöm, numrerad 237/295, färglitografi, ca 22x28 cm

Ej examinerad ur ramen

638721

2019-04-29