Berndt Wennström litografi

Berndt Wennström litografi
Berndt Wennström litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNDT WENNSTRÖM, (född 1945), nattklubbsinteriör, signerad B Wennstöm, numrerad 13/310, färglitografi, ca 26x32 cm

Ej examinerd ur ram

638727

2019-04-29