Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERNDT WENNSTRÖM, (född 1945), nattklubbsinteriör, signerad B Wennstöm, numrerad 13/310, färglitografi, ca 26x32 cm
Ej examinerd ur ram
638727
2019-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här