Lena A Linderholm oljemålning

Lena A Linderholm oljemålning
Lena A Linderholm oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben med blommor, signerad Lena A Linderholm och daterad ´96, olja på duk, bildstorlek ca 73x59 cm, påskrift: "Lena målade denna doftande bukett 1996 i Provence och Härjedalen. Börje fick köpa den i sept -96",

Smärre slitage

638759

2019-04-30