Bambugrupp 1900-tal

Bambugrupp 1900-tal
Bambugrupp 1900-tal
Bambugrupp 1900-tal
Bambugrupp 1900-tal
Bambugrupp 1900-tal
Bambugrupp 1900-tal
Bambugrupp 1900-tal
Bambugrupp 1900-tal
Bambugrupp 1900-tal
Bambugrupp 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAMBUGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av 2 soffor, 4 bord med glasskiva och 1 fåtölj, sofforna längd 123 cm och längd 180 cm, borden höjd 45 cm, 132x90 cm, höjd 38 cm, 70x70 cm och två stycken höjd 38 cm, 70x50 cm

Slitage

638764

2019-04-29