Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOR NORLING (1895-1972): Stilleben med blåklint, akvarell, signerad Tor Norling och daterad -50, bildstorlek ca 60x48 cm
Ställvis lite bucklig, ej examinerad ur ramen
638777
2019-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här