Tor Norling akvarell

Tor Norling akvarell
Tor Norling akvarell
Tor Norling akvarell
Tor Norling akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOR NORLING (1895-1972): Stilleben med blåklint, akvarell, signerad Tor Norling och daterad -50, bildstorlek ca 60x48 cm

Ställvis lite bucklig, ej examinerad ur ramen

638777

2019-04-30