Skålfat silver

Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

SKÅLFAT på fötter, silver, 1900-tal, rokokostil, höjd 6, diameter 25,5 cm, vikt 535 g

Mindre slitage

638783

2019-04-29