Skål sterlingsilver

Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver
Skål sterlingsilver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, sterlingsilver, stämplad Frank M. Whiting Co, USA, genombrutet brätte, kant med dekor i relief, höjd 6, diameter 25,5 cm, vikt 273 g

Mindre bucklor

638790

2019-04-29