Hans Tollsten

Hans Tollsten
Hans Tollsten
Hans Tollsten
Hans Tollsten

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS TOLLSTEN (1930-1994), Vårträd, signerad Hans Tollsten, akvarell, ca 34x47 cm

Saknar glas

638794

2019-04-27