Byrå teak
2019-04-27
638795
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1960-tal, fanerad med teak, ben i bok, 4 lådor, höjd 85, 75x38 cm
Slitage