Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1960-tal, fanerad med teak, ben i bok, 4 lådor, höjd 85, 75x38 cm
Slitage
638795
2019-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här