Sven X:et Erixson oljemålning

Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning
Sven X:et Erixson oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Motiv av en trädgård i vår, signerad Sven Erixson, olja på papper uppklistrat på pannå, ca 32x41 cm

Mindre vek i pappret

638800

2019-04-30