Carl Trägårdh oljemålning

Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CARL TRÄGÅRDH (1861-1899), Trädgårdsarbete i Grez, Frankrike, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad Trägårdh, ca 48x61 cm

Krackelyr, färgbortfall

638806

2019-04-30