Klubbat för:
4 000 SEK
4 000 SEK
SIXTEN SÖDERSTRÖM (1894-1968): "Motiv från Sandhamn, badstranden", signerad och daterad Sixten Söderström 1925, olja på duk, ca 38x54 cm,
638808
2019-04-27