Einar Palme Sandhamn

Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR PALME (1901-1993): Hamnen mot Seglarhotellet och Korsö, Sandhamn, 1952, signerad och daterad Einar Palme 52, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 54x65 cm,

638809

2019-04-27