Einar Palme Sandhamn

Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn
Einar Palme Sandhamn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR PALME (1901-1993): Utsikt mot Telegrafholmen och Korsö från Gamla Tullhusets park, Sandhamn, signerad och daterad 1956, olja på pannå, ca 45,5x61 cm,

638813

2019-04-27