Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR PALME (1901-1993): Utsikt mot Telegrafholmen och Korsö från Gamla Tullhusets park, Sandhamn, signerad och daterad 1956, olja på pannå, ca 45,5x61 cm,
638813
2019-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här