Soppslevar, sockerströare

Soppslevar, sockerströare
Soppslevar, sockerströare
Soppslevar, sockerströare
Soppslevar, sockerströare
Soppslevar, sockerströare
Soppslevar, sockerströare
Soppslevar, sockerströare
Soppslevar, sockerströare
Soppslevar, sockerströare
Soppslevar, sockerströare
Soppslevar, sockerströare
Soppslevar, sockerströare

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOPPSLEVAR, 2 st samt sockerströare 3st, silver, otydliga stämplar, 3 st med träskaft, längder ca 20 cm samt ca 45 cm, vikt utan slevarna utan träskaft ca 90g

Slitage

638816

2019-04-29